Dzień otwarty

ODZIEŃ OTWARTY

9 Lipiec 2023

Rozpoczęcie godz. 12:00

• Spacer po Ekowiosce i opowieść o jej historii
• Wegetariańsko-wegańska Uczta przygotowane z miłością przez mieszkańców ekowioski
• Muzyczny wieczór pod jabłonią
• Krąg uzdrawiania z misami kryształowymi
• Agnihotra o zachodzie słońca i na zakończenie medytacja

Uzdrawiaj atmosferę, ziemię i siebie. 

 • Kreuj ochronną biosferę we własnym domu
 • Oczyszczaj negatywne energie i neutralizuj radioaktywność
 • Wykonuj proste i skuteczne leki na bazie popiołu Agnihotry
 • Redukuj stres, wzmacniaj zdrowie i poprawiaj samopoczucie

Dodatkowe Warsztaty

Dostępne na zgłoszenie 

 • Terapia Dźwiękiem i Ogniem
 •  Warsztat Ziołowy
 • Rysowanie Mandali
 • Odnajdź Swój Głos – trening wokalny
 • Lekarstwa z Popiołu Agnihotry
 •  Coaching Rozwoju Osobistego

Warsztaty w Jurcie

Dostępne na zgłoszenie

W okresie letnim i jesiennym oferujemy warsztaty w Jurcie:

 • Twórcza ekspresja i redukcja stresu dla kobiet
 • Joga i Medytacja dla dzieci
 • Spotkania Kobiet
 • Muzykoterapia
 • Podstawy Terapii Homa

Joga i Medytacja dla Dzieci

Dostępne na zgłoszenie

Holistyczny program, który pomaga dzieciom zrelaksować się, poczuć się szczęśliwym i odnaleźć spokojne miejsce wewnątrz siebie.  W programie: Hatha Joga, rysowanie Mandali, proste techniki medytacyjne. Więcej informacji tutaj

Joga & Meditacja dla dzieci Warsztat dla nauczycieli

Praktyczny warsztat, który uczy  alternatywnych metod redukcji stresu i twórczej ekspresji poprzez Jogę, zabawę, muzykę, arteterapię, opowiadania, terapię dźwiękiem i proste techniki medytacyjne. 

Pełnia i Nów Księżyca

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć uzdrawiających energii ognii Homa w ten szczególny czas silnego wpływu księżyca do udziału w 24-godzinnym ogniu Tryambakam.

Sprawdź kalendarz księżycowy

 

Fundacja Terapia Homa jest Partnerem

Projektu „Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej”

  Ekonomizacja oferty Fundacji Terapia Homa w zakresie przeprowadzenia szkoleń i warsztatów.

Fundacja Terapia Homa wzięła  udział w projekcie dofinansowanym ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu: „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” – edycja II.

Projekt jest realizowany w oparciu o Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt zakłada wprowadzenie i przetestowanie nowej odpłatnej oferty warsztatów w zakresie edukacji ekologicznej połączonej z hortiterapią i rekreacją w celu ekonomizacji działań i nawiązania współpracy z innymi organizacjami działającymi na rzecz dzieci. Fundacja otrzymała środki  na zakup namiotu sferycznego tzw. ogrodowej kopuły geodezyjnej oraz na wyposażenie ogrodu zabaw.

W ramach przedsięwzięcia Fundacja  poprowadzi  zajęcia edukacyjne : “TAJEMNICE OGRODU” – Warsztat ogrodnictwa z elementami hortiterapii dla dzieci w wieku 7-12 lat. 

Zajęcia   odbędą  sie w 1 czerwca 2021 roku na świeżym powietrzu, w ogrodzie i na placu zabaw, na terenie Fundacji. Uczestniczyć w nich będą dzieci ze Szkoły Waldorfskiej w Bielsku – Białej , która jest Partnerem projektu. W ramach spotkania przetestujemy nową ofertę i przeprowadzimy ankietę na temat preferencji dotyczacych nowych zajęć. Jej wyniki posłużą do przygotowania i wprowadzenia  nowej oferty edukacyjnej po zakończeniu projektu grantowego.

Fundacja Terapia Homa jest Partnerem

Projektu „Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej”

Ekonomizacja oferty Spółki Homa Holistics w zakresie wprowadzenia nowego produktu do sprzedaży.

Spółka Homa Holistics  wzięła  udział w projekcie dofinansowanym ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu: „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” – edycja II.

Projekt jest realizowany w oparciu o Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z tym Spółka Homa Holistics  w czerwcu 2020 otrzymała grant na zakup sprzętu I urządzeń  takich jak: scaner, drukarki I prasa termotransferowa oraz materiały pomocnicze. Dzięki tym środkom Spółka będzie mogła : wprowadzić  ofertę sprzedaży nowych produktów  związanych ze sztuką: reprodukcji obrazów – mandali, t-shirt z nadrukami obrazów oraz  plakatów edukacyjnych i ilustracji do wykorzystania w pracy z dziećmi.

W ramach przedsięwzięcia  Spółka poprowadzi  spotkanie w Wysokiej ( siedzibie Fundacji)  z autorką prac Parvati Rosen- Bizberg oraz sympatykami Fundacji Terapia Homa.

Spotkanie  odbędzie sie w grudniu 2020 roku  w ograniczonej liczbie osób ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju (Covid-19) i niemożnością przeprowadzenia  Dnia Otwartego. W ramach spotkania przetestujemy nową ofertę I przeprowadzimy ankietę na temat preferencji dotyczących nowych produktów. Jej wyniki posłużą do przygotowania i wprowadzenia  nowych towarów do sprzedaży po zakończeniu projektu grantowego.

ARCHIWUM WYDARZEŃ

DZIEŃ OTWARTY

19 Lipiec 2020

Czytaj dalej…

Tworzenie Wewnętrznej Mandali

Warsztat dla Kobiet

28 września 2019

Krąg Bębnów i Krąg Ognia

12 październik 2019

TWÓRCZA EKSPRESJA

Warsztaty reducji stresu

dla kobiet w Jurcie

1 czerwiec 2019

Czytaj dalej…

TWÓRCZA EKSPRESJA

Warsztaty reducji stresu

dla kobiet w Jurcie

10 i 17 marzec 2019

Czytaj dalej…

Joga i Medytacja dla Dzieci

Bielsko-Biała, 7 luty 2019

Czytaj dalej…