Regularne warsztaty i zajęcia

Lekcje Agnihotry

Każda sobota godz.15:00

Praktyczna nauka i praktyka oraz doświadczenie Agnihotry – czyli uzdrawiającego ajurwedyjskiego ognia. Zajęcia prowadzi certyfikowany nauczyciel Terapii Homa

Satsang  

Każda niedziela godz.12:00

Spotkanie całej ekowioski przy muzyce, śpiewie i ajurwedyjskim ogniu i  kryształowych misach. Razem tworzymy Uzdrawiający Krąg, w którym przesyłamy światło dla potrzebujących ludzi i miejsc na całym świecie.

Spotkanie kobiet  

Każdy czwartek godz.18:00

Uzdrawiający krąg ● ajurwedyjski ogień ● misy kryształowe ● śpiew ● taniec ● rysowanie Mandali ● Herbaciana Ceremonia ● dzielenie się naszą mądrością. Każde spotkanie jest inne. Zapraszamy wszystkie kobiety

Pełnia i Nów Księżyca

 W czasie silnego wpływu energii Pełni i Nowiu Księżyca zapraszamy do udziału w Tryambakam Homa czyli 24-godzinnym uzdrawiającym ogniu.

Zobacz Kalendarz Księżycowy

Ogrodnictwo Homa

Każda sobota godz.10:00

Praktyczne zajęcia w ogrodzie, na których nauczysz się technik ekologicznego ogrodnictwa Homa.

Dodatkowe Warsztaty

Dostępne na zgłoszenie 

  • Terapia Dźwiękiem i Ogniem
  •  Warsztat Ziołowy
  • Rysowanie Mandali
  • Odnajdź Swój Głos – trening wokalny
  • Lekarstwa z Popiołu Agnihotry
  •  Coaching Rozwoju Osobistego

Uzdrawiaj atmosferę, ziemię i siebie. 

  • Kreuj ochronną biosferę we własnym domu
  • Oczyszczaj negatywne energie i neutralizuj radioaktywność
  • Wykonuj proste i skuteczne leki na bazie popiołu Agnihotry
  • Redukuj stres, wzmacniaj zdrowie i poprawiaj samopoczucie

Warsztat dostępny na zgłoszenie

Chcesz być informowany o naszych wydarzeniach? Zapisz się na Newsletter

Projekty „Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej”

Zajęcia i warsztaty dla kobiet w Jurcie

Fundacja Terapia Homa wzięła  udział w projekcie dofinansowanym ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu: „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” – edycja II. Projekt jest realizowany w oparciu o Regionalny  Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W październiku 2018 roku otrzymała grant na zakup jurty, w której zamierzamy przeprowadzić dwa próbne warsztaty Redukcji stresu i twórczej ekspresji dla kobiet.

Projekt realizowany przez naszą Fundację zakłada: Wprowadzenie i przetestowanie nowej odpłatnej oferty warsztatów w zakresie radzenia sobie ze stresem w celu ekonomizacji działań i nawiązania współpracy z innymi organizacjami działającymi na rzecz kobiet.

Czytaj dalej….

Warsztat Joga i Medytacja dla dzieci

Spółka Homa Holistics wzięła  udział w projekcie dofinansowanym ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu: „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” – edycja II. Projekt jest realizowany w oparciu o Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z tym  Spółka otrzymała w grudniu 2018 roku grant na wydanie książki: „Joga i medytacja dla dzieci. Podręcznik redukcji stresu”.

Projekt realizowany przez Spółkę Homa zakłada: wprowadzenie i przetestowanie nowej odpłatnej oferty warsztatów w zakresie radzenia sobie ze stresem w celu ekonomizacji działań i nawiązania współpracy z innymi organizacjami działającymi na rzecz dzieci.

 Czytaj dalej….

ARCHIWUM WYDARZEŃ

TWÓRCZA EKSPRESJA

Warsztaty reducji stresu

dla kobiet w Jurcie

10 i 17 marzec 2019

Czytaj dalej…

Agnihotra alternatywą dla smogu

Kraków, 3 luty 2019