LEKI Z POPIOŁU AGNIHOTRY
Uzdrawiająca energia ognia Agnihotry zostaje zamknięta w popiele, który pozostaje na dnie miedzianej piramidki. Proste, domowej roboty leki na bazie popiołu używane są przez tysiące ludzi na całym świecie z bardzo dobrym skutkiem, w leczeniu wielu chorób i przypadłości. Jest to jedyna znana substancja, która neutralizuje negetywne wpływ radioaktywności na organizm. Każdy może nauczyć się jak pozyskiwać własny popiół i przygotowywać skuteczne domowe leki.


JAK PRZYGOTOWAĆ LEKI Z POPIOŁU AGNIHOTRY:
Aby przygotować leki agnihotrowe, najpierw należy regularnie wykonywać Agnihotrę w dokładnym czasie wschodu i zachodu słońca. W ten sposób zapewniona zostaje unikalna potencja  popiołu ognia Agnihotry. Ten właśnie popiół jest podstawową substancją używaną w przygotowywaniu wszystkich leków agihotrowych.

Aby uzyskać najwyższą jakość popiołu Agnihotry przeznaczonego  do leków, najlepiej jeśli przed Agnihotrą osoba wykonująca ogień weźmie prysznic i założy czyste ubrania.

Po Agnihotrze popiół pozostawia się w piramidce aż do następnego cyklu, innymi słowy po wieczornej Agnihotrze nie usuwa się popiołu aż do czasu Agnihotry porannej.

Przechowuj popiół Agnihotry w szklanym, ceramicznym lub miedzianym pojemniku. Nie używaj do tego celu pojemników plastikowych i metalowych z wyjątkiem miedzianych.


 

Proszek z popiołu Agnihotry

Przed wykonaniem jakichkolwiek leków należy przesiać popiół przez drobne plastikowe sitko. Ten właśnie proszek posłuży nam w produkcji różnego rodzajów medykamentów. Popiół Agnihotry wykazuje działanie redukujące rozwój bakterii chorobotwórczych. Z tej też przyczyny zażywanie popiołu jest doskonałą profilaktyką przeciwko chorobom. Zaleca się doustne przyjmowanie popiołu Agnihotry 3 razy dziennie aby przeciwdziałać efektom zanieczyszczenia atmosfery, skażenia środowiska oraz chronić się przed szkodliwymi częstotliwościami pochodzącymi z mikrofalówek, telefonów komórkowych, komputerów itp.

Woda z popiołem Agnihotry:

Popiół Agnihotry zwiększa odczyn zasadowy wody, dzięki czemu znakomicie służy do zwalczania różnego rodzaju chorób i dolegliwości, które rozwijają się w środowisku kwasowym. Popiół zawiera dużo Prany oraz wiele mikroskładników odżywczych potrzebnych w utrzymaniu doskonałego zdrowia. Jako codzienny tonik dla zdrowia wodę z popiołem przyjmuj 3 razy dziennie. Aby przygotować wodę z popiołem Agnihotry użyj 1 łyżeczkę przesianego popiołu na 1 litr wody. Dobrze zamieszczaj i pozwól by popiół opadł na dno. Przechowuj wodę w szklanym lub ceramicznym naczyniu, nigdy plastykowym ani metalowym (oprócz miedzi). Możesz również dodać kilka garści popiołu do studni lub zbiornika wody. Badania potwierdziły, że dodanie popiołu Agnihotry do wody równoważy jej ph przywracając odczyn zasadowy.

Maść agnihotrowa:

Maść agnihotrową uzyskuje się przez zmieszanie ghee (klarowane masło) z popiołem Agnihotry. Ghee posiada specjelne właściwości transportujące, dzięki którym może doprowadzać substancje lecznicze dokładnie do miejsca gdzie zlokalizowana jest choroba.
Składniki maści zmieszaj w proporcji wagowej: 1 części popiołu na 9 cześci ghee  w odpowiednim do tego celu naczyniu. Stosuj zewnętrznie na oparzenia, suche choroby skóry oraz wewnętrznie w przypadku chorób serca.

Krem Agnihotrowy

Połącz objętościowo 1 część ghee z 3 częściami czystej źródlanej lub studziennej wody i ugniataj dłonią w naczyniu wykonanym z czystej miedzi. Odlej nadmiar wody, która nie została wchłonięta przez ghee i znowu dodaj 3 części świeżej wody ponownie ugniatając. Powtórz tą czynność 15 razy. Następnie połącz wagowo 1 część proszku agnihotrowego z 9 częściami wodnego roztworu ghee w odpowiednim do tego naczyniu, uzyskując w ten sposób Krem Agnihotrowy. Używaj do stosowania zewnętrznego. Stosuje się zewnętrznie.

Inhalacja Agnihotrowa

Na jeden kubek gotującej się wody dodaj jedną łyżeczką popiołu Agnihotry oraz dodatkowe zioła i olejki eteryczne, które chcesz użyć do inhalacji. Zakryj głowę ręcznikiem i pochyl twarz bezpośrednio nad naczyniem wdychając głęboko opary. Oddychaj powoli i głęboko do płuc przynajmniej przez 5 min. Po zakończeniu pozostań w ciepłym pomieszczeniu z okrytą głową aż do całkowitego wysuszenia włosów.

 

Przeczytaj i przeglądaj filmy o uzdrawiających efektach Agnihotry.

Przeczytaj naukowe opracowania potwierdzające uzdrawiające działanie Agnihotry

Dowiedz się jak wykonywać Agnihotrę w twoim własnym domu.

Zakup akcesoria do Agnihotry bezpośrednio w naszym internetowym sklepie.