Budujemy Edukacyjne Centrum Terapii Homa

Wesprzyj naszą kampanię

Dziękujemy ❤

Z wielką radością pragniemy oznajmić, że rozpoczęliśmy budowę Ekologicznego Centrum Terapii Homa “Centre of Light” w Ekowiosce Bhrugu Aranya w Polsce. Ośrodek “Centre of Light” stanowi nowy etap w rozwoju i rozbudowie Ekowioski Bhrugu Aranya. Ten  potężny punkt energetyczny staje się międzynarodowym ośrodkiem dla ludzi, którzy chcą sami  doświadczyć i nauczyć się więcej o zrównoważonych sposobach życia i  uzdrowienia naszej planety.

Innowacyjny budynek ośrodka będzie wykonany z ekologicznych materiałów takich jak drewno, słoma i glina. Naturalna glina, trociny i słoma stworzą żywy, oddychający budynek,  gdzie nasi goście będą mogli  cieszyć się uzdrawiającą atmosferą.

Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się tej rewolucyjnej oraz zrownoważonej metody budowlanej, będziemy prowadzić warsztaty ekologicznego budowania z gliny. Weź się do pracy i razem z nami wypełniaj ściany trocinami i gliną, tynkuj organiczną powierzchnię ścian naszym  gliniano-piaskowym tynkiem!

 Ośrodek będzie oferowało 36 miejsc noclegowych.  Na parterze będzie usytuaowana wegeteriańska kuchnia ekologiczna oraz restauracja. Obok jadalni będzie znajdować się studio sztuki przeznaczone do pracy z rzeźbą, malarstwem i rysunkiem mandali oraz innymi twórczymi mediami włącznie z gliną. Dodatkowo znajdą się tam również pomieszczenia do terapii Spa & Wellness i sauna.

Druga kondygnacja będzie miała formę dwóch oktogonalnych skrzydeł. W pierwszym z nich mieścić się będzie sala seminaryjna połączona z dużym tarasem z widokiem na góry i otaczające lasy. Z tarasu goście będą mogli również podziwiać nasz piękny ekologiczny ogród w formie mandali. W drugim skrzydle  będą znajdować się 4 obszerne 3-osobowe pokoje dla gości, każdy z osobną łazienką. Trzecia kondygnacja to 8 przestrzennych pokoi gościnnych z pięknymi widokami. Każdy z nich jest wyposażonych w łazienkę. Wszystkie wnętrza będą artystycznie wykończone naturalną  gliną i drewnem.

 

Przyłącz się do nas i razem stwórzmy ośrodek Centre of Light!

Już teraz przyjeżdżają do nas goście z Polski, z Europy i innych kontynentów aby rozwijać się duchowo, praktykować  twórczą ekspresję oraz nauczyć się ekologicznego ogrodnictwa i ziołolecznictwa. Atmosfera Bhrugu Aranya przesycona jest wysokimi wibracjami, które pochodzą z codziennie wykonywanych ajurwedyjsckich ogni. Energia ta promieniuje by uzdrawiać Ziemię i wszystkie istoty żywe: rośliny, zwierzęta i ludzi.  Wielu ludzi doświadcza tutaj spokoju i głębokiego uzdrowienia, uczy się wielu nowych umiejętności i zabiera ze sobą praktyczne narzędzia, które pomagają transformować życie. To miejsce, które inspiruje i wzmacnia wszystkich odwiedzających.