Misją Fundacji Terapia Homa są działania na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez edukację i warsztaty ekologiczne oraz ochronę zdrowia i środowiska naturalnego. Terapia Homa to starożytna wiedza o uzdrawianiu gleby, ludzi, zwierząt i środowiska. 

Celem statutowej działalności Fundacji jest prowadzenie wszechstronnej działalności oświatowej, edukacyjnej, naukowej, upowszechniającej ekologiczne uprawy ziemi, ochronę środowiska naturalnego, medycynę niekonwencjonalną, psychologię i pedagogikę alternatywną. 

Fundacja Terapia Homa
Co To Jest Agnihotra?

Agnihotra to uzdrawiający ogień pochodzący z ajurwedy, będący podstawą Terapii Homa. Jest to proces oczyszczania atmosfery przez specjalnie przygotowany ogień w czasie wschodu i zachodu słańca.

Co to jest Terapia Homa?

Terapia Homa jest starożytną nauką pochodzącą z Wed, najstarszej wiedzy znanej ludzkości. Jest to wedyjska nauka o bioenergii, która oczyszcza atmosferę, ciało i umysł przy użyciu czynnika ognia. Uzdrawiasz atmosferę a atmosfera uzdrawia ciebie.

Aktualności

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły o Terapii Homa i Agnihotrze na całym świecie. Bądź na bieżąco z wydarzeniami, warsztatami i spotkaniami mającymi miejsce w ekowiosce Bhrugu Aranya. Dowiedz się o doświadczeniach wielu ludzi, które dotyczą uzdrawiającego wpływu Agnihotry. Nie zapomnij zajrzeć do naszej galerii i zobaczyć najnowsze filmy.

Nasza Ekowioska
Brughu Aranya jest rozkwitającą międzynarodową ekowioską, jedyną taką w Polsce. Od 1994 roku nasze ekologiczne gospodarstwo rozrosło się do kilku rodzin. Wśród nas są osoby w różnym wieku, ale wszystkich dedykują swoją pracę uzdrawianiu środowiska . Jest to centrum gdzie można nauczyć się wszystkiego o Terapii Homa, doświadczyć głębokiego uzdrowienia i odkryć swój prawdziwy twórczy potencjał.

Select Currency

Add to cart

Photo Gallery


Video Gallery

Centre of Light

~Help us build a global centre for spiritual ecology

Gdzie nas znajdziesz ?

Kontakt z nami

Fundacja Terapia Homa

ul. Wysoka 151

Jordanów, Polska