Global Centre for Spiritual Ecology

Join our campaign here

Thank you ❤

Z powodu skrajnego zanieczyszczenia w obecnych czasach życie wisi na cienkim włosku. Terapia Homa uzdrawia środowisko w sposób holistyczny – gleba zostaje odrodzona, atmosfera i źródła wody zostają oczyszczone a szkodliwe promieniowanie znuetralizowane. Dzięki zastosowaniu metod Terapii Homa w ekologicznym rolnictwie produkowana jest wysokiej jakości żywność a zdrowe plony wyhodowane są w zgodzie z naturą.

Ekologiczne Ogrodnictwo Homa

Setki ogrodników na całym świecie odnosi wiele korzyści z zastosowania nauki Agnihotry. Codzienne wykonywanie ogni w ogrodzie lub w pobliżu ogrodu przyciąga do gleby potrzebne składniki oraz mikroorganizmy, polepsza retencję wilgoci oraz zwiększa metabolizm roślin. Gdy natura wraca do równowagi, choroby i plagi zmniejszają się a ogrody znowu napełniają się wigorem i żywotnością. Dzikie zwierzęta, ptaki i pożyteczne owady przyciągane są przez uzdrawiającą atmosferę.

Ekologiczne Rolnictwo Homa

W ekologicznym rolnictwie Homa wykorzystujemy pełne spektrum bioenergetycznych i rezonansowych technik w celu uzyskania spektakularnych wyników na dużych obszarach rolniczych. Natura powraca do równowagi, tworzy się wyjątkowy mikroklimat sprzyjający optymalnej produkcji w harmonii z przyrodą. Rolnictwo Homa produkuje czystą ekologiczną żywność o najwyższej wartości odżywczej.

Rozwój osobisty

Po co tutaj jestem? Jaki jest cel mojego życia? Nasze życie jest darem, który może służyć zrealizowaniu wyższego powołania. To właśnie zadawanie tych pytań, pragnienie rozwoju i przekraczanie własnych ograniczeń, niezależnie od tego na jakiej życiowej ścieżce się znajdujesz, jest rozwojem osobistym. Prawdziwa przemiana dokonuje się tylko przez zmianę świadomości. Im bardziej zdajemy sobie sprawę z potrzeby duchowej świadomości, tym bardziej zbliżamy się do nowego świtu, lepszego świata, o który woła Matka Ziemia.