Co to jest Agnihotra?

Agnihotra to uzdrawiający ogień pochodzący ze starożytnej nauki Ajurwedy. Jest to proces oczyszczania atmosfery przy użyciu specjalnie przygotowanego ognia wykonywanego codziennie o wschodzie i zachodzie słońca. Dobroczynne efekty Agnihotry pomagają zredukować stres, poprawiają stan zdrowia i podnoszą poziom energii. To proste i jednocześnie silne narzędzie używane jest na całym świecie przez ludzi w wielu różnych środowiskach. Przynosi niezwykle pozytywne rezultaty i pomaga transformować ludzkie życie oraz uzdrawiać planetę.

Jak praktykować?

Dowiedz się jak sam możesz wykonywać Agnihotrę. Ta starożytna nauka może zrewolucjonizować twoje życie. W krótkim czasie możesz nauczyć się jak w prosty i dokładny sposób wykonywać Agnihotrę. Już po kilku dniach praktyki doświadczysz dobroczynnych efektów uzdrawiającego ognia swoim domu, ogrodzie lub na balkonie.

Osobiste historie

Na całym świecie wielu ludzi doświadcza ogromnych zmian w życiu odkąd zaczęli praktykować Agnihotrę. Począwszy od nagłej poprawy zdrowia i ustąpienia dolegliwości po osobistą transformację i pozytywne zmiany życiowe. Tutaj możesz przeczytać ich indywidualne historie.

Leki z popiołu

Uzdrawiająca energia ognia Agnihotry zostaje zamknięta w popiele, który pozostaje na dnie miedzianej piramidki. Proste, domowej roboty leki na bazie popiołu używane są przez tysiące ludzi na całym świecie z bardzo dobrym skutkiem, w leczeniu wielu chorób i przypadłości. Jest to jedyna znana substancja, która neutralizuje negetywne wpływ radioaktywności na organizm. Każdy może nauczyć się jak pozyskiwać własny popiół i przygotowywać skuteczne domowe leki.

Badania Naukowe

Starożytna wedyjska nauka o Agnihotrze i Terapii Homa została potwierdzona na zachodzie przez naukowe doświadczenia w dziedzinie rolnictwa, ekologii, medycyny i psychoterapii.

Tutaj możesz przeczytać o naukowych badaniach, które niezbicie dowodzą, że  Agnihotra ma nadzwyczajny wpływ na życie roślin, ludzkie zdrowie oraz stan atmosfery.