TWÓRCZA EKSPRESJA

Warsztat redukcji stresu

dla kobiet w Jurcie

1 czerwiec 2019

godz: 15:00 – 20:30

 

Miejsce: Ekowioska Bhrugu Aranya

Wysoka 151, 34-240 Jordanów

Zapraszamy kobiety na wspólne świętowanie i dzielenie się z serca do serca w pięknej przestrzeni Kręgu. 

Warsztat odbędzie się w Jurcie, ponieważ tutaj każdy czuje się bezpiecznie i komfortowo. Przebywanie w Jurcie przywraca również harmonię, łagodzi stres i wycisza.

MANDALA

Mandale są oknami duszy, rysunkami które odzwierciedlają nasz wewnętrzny świat. Rysowanie Mandali to terapia przez sztukę, która pomaga swobodnie i bez ograniczeń wyrazić to co czujemy oraz odnaleźć nasze prawdziwe Ja.

DŹWIĘK

Krótkie i zabawne wprowadzenie do technik odnajdywania własnego głosu. Przez ćwiczenia wokalne i harmonizowanie z dźwiękiem kryształowych mis będziemy uwalniać lęki blokujące nasz głos. Śpiewaj i wyrażaj się z radością.

OGIEŃ

Agnihotra to leczniczy ogień palony o wschodzie i zachodzie słońca. Ta starożytna technika ajurwedyjska oczyszcza atmosferę, redukuje stres, odradza ciało, umysł i ducha.  Agnihotrę zapalimy we wspólnym  kręgu uzdrawiania.

 Dla pokrzepienia ciała i ducha zapraszamy uczestników na ceremonię parzenia herbaty oraz pyszną wegetariańską kolację.

WARSZTAT POPROWADZĄ:

PARVATI ROSEN-BIZBERG

Artystka, intuicyjna uzdrowicielka z U.S.A. Od 1995 mieszka w Polsce. Studiowała Arteterapię i edukację wczesnoszkolną. Mandali używa jako formy uzdrawiania, która wspiera wolność tworzenia z własnego wnętrza. Jej miłość do dzieci i praca nad ilustrowaniem książek znajduje odbicie w jej własnych Mandalach. Parvati jest autorką książek: “Joga i Medytacja dla dzieci” oraz “Orion Transmissions Prophecy.”

KARINA SUWINDI  KADIR

Dowiadczona trenerka wokalu z Sydney (Australia), obecnie mieszka w ekowiosce Bhrugu Aranya w Polsce. Szkoliła sipiewie klasycznym i jazzowym. Przez wiele lat wystpowała jako profesjonalna wokalistka i performerka. Opracowała kilka prostych technik pozwalajcych odnaleźć swój autentyczny głos i zwikszypewność siebie w ekspresji.

JOANNA MAHER

Ukoczyła studia historii sztuki ale jej tsknota zayciem w harmonii z naturą zawiodła jdo midzynarodowej Ekowioski Bhrugu Aranya, gdzie mieszka wraz z mężem i dwójkdzieci w eko-domu z gliny i słomy. Od 20 lat zajmuje technikami Terapii Homa, jest zapaloną ogrodniczk, zielarki artystk.

Koszt: 75 zł

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojego udziału:

tel. 509 377 459 lub 513 077 459

Możliwość noclegu w drewnianej chacie: 55 zł