Tworzenie Wewnętrznej Mandali

Warsztat dla Kobiet

28 wrzesień 2019 

godz: 11:00 – 19:00

Miejsce: Ekowioska Bhrugu Aranya

Wysoka 151, 34-240 Jordanów

MANDALE są lustrami duszy, rysunkami, które odzwierciedlają nasz wewnętrzny świat. 

 Każda z nas narysuje indywidualną Mandale. W trakcie tego procesu będziemy mogli dzielić się rysunkami i odkrywać coś nowego o sobie.  

• Warsztat rozpoczniemy od delikatnej medytacji przy dźwięku kryształowych mis, które pomogą nam zrelaksować się, odnaleźć wewnętrzny spokój oraz zbliżyć się do intencji, z którą zasiądziemy do rysowania. 

• Nastęnie każdy narysuje Mandalę. W kręgu będziemy dzielić się naszymi rysunkami i nauczymy się odczytywać język Mandali, znaczenie kolorów, kształtów i obrazów. 

• Na koniec użyjemy ruchu autentycznego aby wyrazić i zgłębić obraz ukazany w osobistej Mandali.  

• O zachodzie słońca współnie zapalimy ogień Agnihotry, który uzdrawia nas i Matkę Ziemię.  

W ramach warsztatu dla pokrzepienia ciała przygotujemy dla was pyszny wegetariańsko-wegański obiad. Wszystko domowej roboty, żywe, prosto z naszego ekologicznego ogrodu oraz pachnący świeżo pieczony chleb i ziołowe herbaty.  

Warsztaty odbędą się w Ekowiosce Bhrugu Aranya, pięknym miejscu w otoczeniu gór i lasów. Atmosfera tego miejsca przesycona jest wysokimi wibracjami, które pochodzą od codziennie wykonywanych ogni ajurwedyjskich. Energia ta promieniuje i uzdrawia Ziemię i wszystkie rośliny, zwierzęta oraz ludzi. W tym wyjątkowym miejscu od ponad 24 lat wykonywana jest Agnihotra o wschodzie i zachodzie słońca.  

KOSZT: 125zł
W tym: warsztat: 100 zł plus obiad: 25 zł  

Możliwość noclegu w drewnianej chacie: 55 zł  

Wszystkie uzyskane fundusze przeznaczone są na wsparcie budowy Ośrodka Centrum Światła. Będzie to miejsce międzynarodowych spotkań, współpracy, dzielenia się wiedzą i kształcenia dla eko-innowatorów, terapeutów medycyny alternatywnej oraz działaczy na rzecz ochrony środowiska. 

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojego udziału. Ilość miejsc ograniczona.
tel. 509 377 867 lub 513 077 459  

W świat Mandali poprowadzi nas  Parvati Rosen-Bizberg

Parvati jest artystką i intuicyjną uzdrowicielką pochodzącą z U.S.A. Studiowała Terapię przez Sztukę na Uniwersytecie w Maryland. Prowadziła warsztaty oraz sesje indywidulna Mandali i Terapii Sztuką w USA i w Polsce.

Parvati napisała książkę “Joga i Medytacja dla dzieci” i według tego autorskiego programu uczyła dzieci oraz nauczycieli.

Od wielu lat inicjuje czwartkowe Kręgi Kobiet i wspiera kobiety w ich indiwidulanej drodze.

Parvati używa Mandali jako formy uzdrawiania i głębokiej wewnętrznej przemiany.

Jej miłość do dzieci oraz praca nad ilustrowaniem książek dziecięcych znajduje odbicie w jej własnej Mandalach i obrazach.

Parvati jest również autorką książek m.in “Joga i Medytacja dla Dzieci” i “Orion Transmissions Prophecy.” , “Mother Mary Call for Healing”, “Messenger of the Sacred Fire”,