AGNIHOTRA 

alternatywą dla smogu

3 Luty 2019

KRAKÓW

JOGA CENTRUM ul. Biskupia 18

Kraków słynie ze swojej magicznej atmosfery – niestety zimą atmosfera Krakowa zamienia się w koszmar. Miasto tonie w gęstej chmurze toksycznego smogu przez którą nie przebija się nawet słońce. Tak zatrutym powietrzem oddychamy my i oddychają nasze dzieci.
Sytuacja wydaje się beznadziejna. Na zadymionym horyzoncie nie pojawiają się żadne rozwiązania na uczynienie życia w Krakowie możliwym.

Czy jest coś co mógłby zrobić każdy z nas żeby polepszyć jakość atmosfery w której żyje?
Czy mamy szanse na realny wpływ na jakość powietrza jakim oddychamy?
Odpowiedzią na te pytania jest Agnihotra, starożytne rozwiązanie na współczesne problemy.

Czym jest Agnihotra?

Już przed tysiącami lat w wedach opisane zostały metody życia w harmonii z Naturą, w tym techniki oczyszczania atmosfery poprzez ogień.

Podczas wschodu i zachodu wiele elektryczności, eterów i subtelnych energii emanuje ze słońca i zalewa ziemię, tworząc efekt powodzi w miejscu gdzie geograficznie następuje wschód słońca.
W czasie palenia Agnihotry gromne ilości energii gromadzą się wokół miedzianej piramidki. Tworzy się pole magnetyczne, które przyciąga życiodajną energię słońca i kreuje biorezonans, a ten oczyszcza atmosferę z zanieczyszczeń i neutralizuje szkodliwe promieniowanie.
Kluczowym elementem Agnihotry są wypowiadane mantry. Sanskryt jest językiem czystej wibracji. Kiedy są wypowiadane mantry wschodu i zachodu słońca, w piramidce tworzy się rezonans, który zostaje wyrzucony do atmosfery przez ogień.

Skomplikowane? Nie rezygnuj. Pokażemy Ci jakie to proste.

Zapraszamy Cię na spotkanie podczas którego nauczymy Cię jak samemu oczyścić atmosferę w Twoim domu i w miejscu, w którym przebywasz poprzez ogień Agnihotry. Nie wymaga to żadnych skomplikowanych przygotowań. Zestaw do palenia Agnihotry możesz mieć zawsze przy sobie. Cały proces zajmuje około kwadransa. Ważne jest żeby wykonywać go dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca.

Transformujący wpływ Agnihotry został udokumentowany w licznych badaniach naukowych, osobistych doświadczeniach oraz świadectwach na całym świecie. Jest to uzdrawiające narzędzie, które może używać każdy, bez względu na rasę, wyznania czy religię. Przeprowadzone zostały badania w zakresie dobroczynnego wpływu Agnihotry na życie roślin i ludzkie zdrowie, na oczyszczanie atmosfery jak również w sferze psychoterapii.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek ludzkość potrzebuje narzędzia, które pomoże oczyszczać atmosferę, uprawiać czystą żywność oraz powrócić do stanu równowagi i harmonii ze wszystkimi istotami żywymi wraz z naszą Matką Ziemią. Agnihotra jest uzdrawiającym narzędziem, dzięki któremu można to osiągnąć.

PROWADZĄCY

Jarosław Bizberg

 Znany w Polsce i na całym świecie nauczyciel Terapii Homa, konsultant ekologiczny i autor książki „Homa Farming for the New Age”. Prowadzi wykłady o Terapii Homa i warsztaty rozwoju osobistego w oparciu o starożytne wedyjskie zasady. Wraz z żoną Parvati założył międzynarodową ekowioskę w górach na południu Polski. Jest również współzałożycielem Fundacji Terapia Homa, organizacji non profit, która od ponad 20 lat prowadzi działalność edukacyjno-ekologiczną.
“Największą radość daje mi dzielenie się z innymi wiedzą o uzdrawianiu środowiska oraz samowystarczalnym życiu poza matrixem”.