Zajęcia i warsztaty dla kobiet w Jurcie

Fundacja Terapia Homa wzięła  udział w projekcie dofinansowanym ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu: „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” – edycja II.

Projekt jest realizowany w oparciu o Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z tym nasza Fundacja Terapia Homa w październiku 2018 roku otrzymała grant na zakup jurty.

Projekt realizowany przez naszą Fundację zakłada: wprowadzenie i przetestowanie nowej odpłatnej oferty warsztatów w zakresie radzenia sobie ze stresem w celu ekonomizacji działań i nawiązania współpracy z innymi organizacjami działającymi na rzecz kobiet.

Planujemy w ramach przedsięwzięcia przeprowadzić dwa warsztaty na temat: Redukcji stresu i twórczej ekspresji dla kobiet.

Warsztaty planowane są na w okresie od 8 do 20 marca 2019 roku. Przewidujemy każdorazowo udział grupy 8-10 osób.

Warsztaty zostaną poprowadzone  przez naszych nauczycieli: Parvati Rosen-Bizberg i Suwindi Kadir we współpracy z  Moniką Doroszkiewicz z Fundacji „Głos Serca”, która jest Partnerem projektu. 

Przebywanie w jurcie łagodzi stres, wycisza, wzmacnia i regeneruje, dodaje pozytywnej energii, przywraca harmonię. Przeprowadzenie warsztatów w takiej przestrzeni harmonizuje z ich tematem.

Nasze pilotażowe 3-godzinne zajęcia adresujemy do kobiet. Zainteresowane Panie zachęcamy do zgłaszania się na zajęcia. Ulotka wkrótce na naszej stronie.

Zgłoszenia tel. : Maria tel. 509377867, Asia 513077459