Czym wyróżnia się nasza ekowioska?Stosujemy ekologiczne rolnictwo Homa, które jest podstawą naszej społeczności. Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat na: Rolnictwo Homa
 
Uzdrawiający ogień Agnihotry jest wykonywany codziennie o wschodzie i zachodzie słońca przez wszystkich członków społeczności Bhrugu Aranya. Jest to jedna z wyjątkowych i wspaniałych korzyści z pobytu w tym miejscu! Przeczytaj więcej o Agnihotrze. Jaki rodzaj zakwaterowania oferujecie? Oferujemy proste zakwaterowanie w wiejskim stylu z w pełni wyposażoną kuchnią oraz z dostępem do łazienki i ubikacji. Jaki rodzaj wyżywienia oferujecie? Zapewniamy jeden główny posiłek w postaci wegetariańskiego obiadu. Do przygotowania tego posiłku używamy naszych smakowitych ekologicznych warzyw z ogrodu homa, ekologicznych zbóż i sałatek. Zapewniamy również podstawowe produkty dla kuchni wolontariuszy jak: chleb, cukier, mleko, masło, herbatę, płatki owsiane, domowej roboty dżem śliwkowy i mus jabłkowy.
Dodatkowo zabierzcie ze sobą te produkty, które szczególnie lubicie używać w przygotowywaniu śniadań i przekąsek. Możecie również, niektóre z tych rzeczy kupić w Jordanowie, po drodze na farmę. Zapewniamy dostęp do kuchni, gdzie możecie przygotowywać śniadania i kolacje. Pamiętajcie, na farmie nie wolno używać drobiu, mięsa, ryb i jajek ani żywności pochodzenia zwierzęcego.
 
Co mam ze sobą zabrać?• Ciepłą kurtkę i sweter. • Letnie nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne. • Praktyczne obuwie do pracy w gospodarstwie (bardzo wskazane są gumowce). • Ubrania do pracy • Naturalne kosmetyki! (mydło, szampon … bez szkodliwych chemicznych dodatków) • Ulubione dodatki na śniadania i kolacje. • Latarkę Czy jest dostęp do internetu? Wifi jest dostępne dla osób z własnym komputerem. Jest też dostępny nasz komputer w biurze w wybranych porach. Czy mogę przywieźć ze sobą instrumenty muzyczne? Uwielbiamy muzykę i wspólne muzykowanie z innymi osobami, które chcą się do nas dołączyć. Spożycie mięsa, ryb, jajek, alkoholu, narkotyków oraz palenie papierosów jest zabronione w naszej ekowiosce.   Proszę wypełnić nasz formularz dla wolontariuszy w celu ustalenia terminu przyjazdu.