autorka: Monika Koch    

Czy jesteś radioaktywny? Nie? Nic takiego nie czujesz? Nic takiego nie widzisz? Nie czujesz zapachu radioaktywności? Sąsiad również niczego nie zauważył? Żadnych problemów?
Radioaktywność wśliznęła się niepostrzeżenie w nasze życie. Nie słyszymy jej, nie wyczuwamy węchem i jej nie widzimy. Oczywiście, może wiemy o Czarnobylu, i że był to incydent z radioaktywnością. Być może czytaliśmy o testach atomowych i o tym, że setki bomb atomowych zostało odpalonych – oczywiście tylko w celach testowych. I oczywiście wiele łodzi podwodnych o napędzie atomowym sunie powoli w oceanach, gdzieś daleko od nas, ponieważ nie mieszkamy na terenach objętych testami lub w pobliżu reaktora atomowego albo łodzi podwodnych. Naukowcy orzekli, że śnieg w Himalajach jest tak silnie radioaktywny, że będzie musiał być traktowany jak radioaktywny śmietnik! Ale oczywiście Himalaje są również daleko od nas.

Tutaj w Europie ludzie są ostrzegani przed spożywaniem zbyt wielu ryb ze skandynawskich jezior lub grzybów z europejskich lasów, ponieważ poziom radioaktywności w nich przekracza dawki dopuszczalne dla ludzkiego ciała. Dlaczego?  Są to wszystkie tereny położone w naturze; nie ma tam przemysłu ani bomb atomowych. Naukowcy twierdzą, że radioaktywność rozprzestrzenia się na cały świat poprzez wiatr i prądy oceaniczne, jak śmiertelne chmury. Wiatr przenosi małe, radioaktywne cząsteczki w powietrzu, którym oddychamy. Deszcz powstały z radioaktywnych chmur spada na nasze pola uprawne i lasy. Po wypadku w Czarnobylu natychmiast został odnotowany podwyższony poziom radioaktywności w Ameryce Południowej. Tak więc stajemy przed światowym wyzwaniem zneutralizowania radioaktywności, ponieważ nawet jeśli jej nie widzimy, nie czujemy jej zapachu, nie wyczuwamy jej zmysłami, radioaktywność nadal czyni wielkie szkody ludziom i wszystkim formom życia.

Wpływ radioaktywności objawia się bólami i ranami, które się nie goją, wyższą śmiertelnością dzieci, zwiększoną ilością deformacji u noworodków, mutacjami u zwierząt, jak również w owocach i warzywach. W europejskich klinikach stosuje się w leczeniu nowotworów naświetlania aby zniszczyć guzy nowotworowe. Jakże często bezpośrednio spotykam ludzi w aptece, którzy cierpią z powodu bólów i ran, również w zdrowych tkankach, które otaczają guz. Rany te nie goją się bez względu na stosowane lekarstwa i maści.

Bardzo często kupowałam do domu pomidory albo grejpefruty i zostawiałam je na kuchennym blacie na jeden tydzień, miesiąc lub nawet dłużej a one nie psuły się i nie zmieniały swojego wyglądu. Co się  z nimi działo? Są to owoce i warzywa, które poddawano radioaktywności aby tak samo wyglądały przez długi czas i  aby mogły być sprzedawane przez długi czas. Są one odporne na transport, jednakże  po zjedzeniu negatywnie wpływają na nasze zdrowie.

Nawet telewizor, w zależności od modelu może wystawiać nas na działanie radioaktywności. A jak wiele ludzi, również dzieci spędza wiele godzin przed telewizorem. Wszystkie te przykłady mogą mieć miejsce wszędzie. Jednak co mogę zrobić aby pomóc sobie i aby chronić swoją rodzinę?

Po wypadku w Czarnobylu (1986) polski naukowiec przeprowadził parę eksperymentów, aby sprawdzić czy Terapia Homa może neutralizować radioaktywność, ponieważ Polska była w dużym stopniu pod wpływem wybuchu. Odkrył on, że uzdrawiający Ogień Agnihotry znosi nawet stukrotnie podwyższony poziom naturalnej radioaktywności. Wpływ Ognia Agnihotry pozostaje przez 10 do 18 godzin (wtedy oczywiście jest już czas na na następną Agnihotrę,  wraz ze zmianą pozycji Słońca i jej wpływ jest nadał wzmacniany). Naukowiec ten zmierzył radioaktywność gleby, którą zasilano wodą z popiołem z Agnihotry i wykazał, że gleba ta przestała być radioaktywna. W celach leczniczych używamy tylko popiołu z Ognia Agnihotry. Popiół Agnihotry posiada te same właściwości co Ogień Agnihotry zamkniętej w popiele.

hqdefault

Starożytna nauka mówi, że równoważący wpływ w przywracaniu zdrowia jest możliwy z pomocą Ognia Agnihotry i Popiołu Agnihotry. Można stosować Popiół Agnihotry na trudno gojące się rany oraz bolące miejsca (w zależności od stopnia złożoności problemu, leczenie można powtórzyć 4 x dziennie lub co godzinę). Wewnętrznie można zastosować jedną łyżeczkę Popiołu Agnihotry z wodą, miodem, herbatą, jogurtem ect przed każdym posiłkiem w celu zrównoważenia całego ciała. Możesz również do wody z Popiołem Agnihotry włożyć na noc warzywa, owoce, sałatę, ect aby pozbyć się radioaktywności z jedzenia i je zrównoważyć. Możesz też brać kąpiel w wodzie z Popiołem Agnihotry. Możesz dodać Popiół Agnihotry do wody pitnej dla zwierząt domowych. Wspaniale jest dodawać Popiół Agnihotry do paszy dla bydła oraz do ich wody pitnej. Jedynie Popiół Agnihotry posiada te szczególne uzdrawiające właściwości i moc i jestem bardzo szczęśliwa, że wszyscy możemy w tak prosty sposób pomóc sobie w tak poważnych problemach. Wspaniałe jest również to, że możemy dzielić się tą wiedzą i jej zastosowaniem z innymi ludźmi, którzy również są w podobnej potrzebie!

monika8Farmaceutka Monika Koch jest autorką książki „Terapia Homa – starożytna wiedza o uzdrawianiu”. Przez wiele lat prowadziła badania nad medycyną Homa.