Budujemy Edukacyjne Centrum Terapii Homa

Wesprzyj naszą kampanię

Dziękujemy ❤

KAMPANIA 

Aby jeszcze więcej osób mogło korzystać z dobrodziejstw, jakie dają nauki Ajurwedy, postanowiliśmy wybudować Edukacyjne Centrum Terapii Homa “Centre of Light”. Chcemy aby to miejsce umożliwiało powrót do wewnętrznej równowagi, odzyskanie sił witalnych, żywy kontakt z przyrodą oraz ze sobą. W tym miejscu nauczyciele, uzdrowiciele, artyści, pionierzy z różnych stron świata mogą dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Przyłącz się do nas i razem stwórzmy ośrodek Centre of Light!

czytaj dalej…

NASZE NOWE CENTRUM

Głęboko wsród lasów u podnóża gór Tatr znajduje się ekowioska Bhrugu Aranya – centrum uzdrawiania i schronienia w tych burzliwych czasach. Bhrugu Aranya zostało założone w 1995 roku i od wielu lat skupia się na tworzeniu samowystarczalnego gospodarstwa Homa i funkcjonalnej społeczności. Teraz podjęliśmy kolejny krok w naszym rozwoju – budujemy Edukacyjne Centrum Terapii Homa “CENTRE OF LIGHT”

Centre of Light będzie schronieniem, miejscem, gdzie uzdrowiciele, artyści i pracownicy Światła będą oferować swoje talenty, uzdrawianie i edukację ludziom z całego świata, u których budzi się duchowa świadomość.

czytaj dalej…

BUDYNEK CENTRE OF LIGHT

Innowacyjny budynek Centrum będzie wykonany z ekologicznych materiałów takich jak drewno, słoma i glina. Naturalna glina, trociny i słoma stworzą żywy, oddychający budynek,  gdzie nasi goście będą mogli  cieszyć się uzdrawiającą atmosferą. Używamy tylko lokalnych materiałów, np. glina przeznaczona do wypełnienia ścian i tynków pochodzi z samego wykopu pod fundamenty.

Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się tej rewolucyjnej oraz zrownoważonej metody budowlanej będziemy prowadzić warsztaty ekologicznego budowania z gliny. 

czytaj dalej…