Wydarzenia

Jako aktywna ekowioska i ekologiczne centrum, stale jesteśmy zajęci, organizujemy imprezy, warsztaty, gościmy woluntariuszy na naszej ekologicznym gospodarstwie, gdzie możesz bezpośrednio doświadczyć niesomowicie uzdrowiającej atmosfery. Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Najnowsze artykuły

Odwiedź nasz portal informacyjny z najnowszymi artykułami związanymi z Terapią Homa, Agnihotrą i Ekowioską Bhrugu Aranya.

Galeria Filmów

Oglądnij nasze najnowsze filmy związane z Ekowioską Bhrugu Aranya, Agnihotrą i Terapią Homa.

Centrum Światła

Z wielką radością pragniemy oznajmić, że rozpoczęliśmy budowę Centrum Światła w Ekowiosce Bhrugu Aranya w Polsce. Pomóż nam stworzyć samowystaczalne centrum uzdrawiania dla całej Europy i nie tylko. Centrum Światła stanowi nowy etap w rozwoju i rozbudowie Ekowioski Bhrugu Aranya, jako że ten  potężny punkt energetyczny staje się międzynarodowym ośrodkiem dla ludzi, którzy chcą sami  doświadczyć i nauczyć się więcej o zrównoważonych sposobach życia i  uzdrowienia naszej planety.

Intuicyjne Przekazy

„Spoza Ziemi i wszędzie wokóła niej widoczne jest światło emanujące ze świętych ogni. Ich efekty mają ogromne oddziaływanie. Widzisz tylko ten ognień, które sam rozpalasz, ale w tym samym czasie wiele innych jest rozpalanych. Wznoś wysoko intencję, z którą rozpalasz te święte ognie. Pozostań obecny przy nich dopóki ostatni płomień nie zgaśnie. Szanuj ten ogień. Jest to święty płomień, który zjednoczy wszystkich u kresu czasów. I z tego świętego ognia zostaną zgromadzeni Wieczni, aby sprowadzić te dawniej śmiertelne istoty z planety Ziemi do domu.”